Svatební oznámení, Tiskoviny

Vytvoříme Vám originální svatební oznámení, pozvánku ke stolu a jiné tiskoviny na míru přesně tak, jak si budete přát.

Fotokniha, Fotoobraz

Vytvoříme Vám designovou fotoknihu na přání, která bude vyprávět Váš příběh. Zaručujeme kvalitní tisk a na výběr je z několika formátů a druhů vazeb!

instax

Půjčení Instaxu

Malej, ale šikovnej! Tak jsme pojmenovali tohoto drobečka, který vám udělá fotografii za pár vteřin. Instax se hodí hlavně na svatby, jelikož vytvoří krásnou vzpomínku!

Svatební noviny

Svatební noviny jste už na nějaké svatbě určitě drželi v ruce. Slouží hlavně pro zabavení hostů a dozvíte se hned několik informací. My pro Vás vytvoříme svatební NOVINY NA MÍRU!

Video z vašich fotek na promítání na svatbě

Přejete si své svatební fotky prezentovat originální formou? Tak právě proto Vám nabízíme VIDEO SLIDESHOW, což je jednoduchá animovaná prezentace s vybranými fotkami nebo videem klidně i z telefonu.

Make up & Hair Stylist - Markéta Bárová

Vítám Vás, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make up artist a hair stylist působící především v regionu Třebíčska, Moravských Budějovic, Jemnicka, Dačicka a okrajově i Znojemska (Stodola Suška Kravsko, Kocanda Kravsko).

Laky Mari Band

Hrajeme pop, rock, country, jazz a lidové písně. Jsme kapela mladých lidí která potěší každého.

kapela šnek

Kapela Šnek

Naše hudební skupina z Vysočiny se jmenuje ŠNEK. Tahle kapela Vám zaručeně udělá z vaší akce pořádný mejdan a zároveň zažijete silný hudební zážitek!

Motoveteráni na focení

Přejete si fotografie s opravdu krásnými motoveterány? Nabízíme Vám možnost vypůjčení hned několika motoveteránů na Vaše novomanželské focení.

Vizážistka, Líčení - Monika Novotná

Profesionální vizážistka Monika se postará o to, aby Vaše líčení bylo dokonalé po celý den Vaší svatby a Vy si tak mohli užít svatbu naplno! Monika je z Brna, ale nemá problém kamkoliv dojet za Vámi.