instax

Půjčení Instaxu/Fotokoutek

Malej, ale šikovnej! Tak jsme pojmenovali tohoto drobečka, který vám udělá fotografii za pár vteřin. Instax se hodí hlavně na svatby, jelikož vytvoří krásnou vzpomínku!

Svatební oznámení, Tiskoviny

Vytvoříme Vám originální svatební oznámení, pozvánku ke stolu a jiné tiskoviny na míru přesně tak, jak si budete přát.

Svatební noviny

Svatební noviny jste už na nějaké svatbě určitě drželi v ruce. Slouží hlavně pro zabavení hostů a dozvíte se hned několik informací. My pro Vás vytvoříme svatební NOVINY NA MÍRU!

Fotokniha, Fotoobraz

Vytvoříme Vám designovou fotoknihu na přání, která bude vyprávět Váš příběh. Zaručujeme kvalitní tisk a na výběr je z několika formátů a druhů vazeb!

Video z vašich fotek na promítání na svatbě

Přejete si své svatební fotky prezentovat originální formou? Tak právě proto Vám nabízíme VIDEO SLIDESHOW, což je jednoduchá animovaná prezentace s vybranými fotkami nebo videem klidně i z telefonu.

Svatbovice - Dekorace

Jsme rodinná půjčovna svatebních dekorací. U nás naleznete doplňky na svatební tabuli, obřad, různé svícny a vázy, věci do sladkého baru, plno světýlek, výrobník ledů, nápisy, přikrývky na chladnější večery a to vše za lidové ceny.

NaSlano & NaSladko

Hledáte catering na Vaši svatbu? Zajistíme kompletní sladký servis, ale také slané s láskou dělané dobroty. Miniburgery, NaSlano dorty, wrapy, stripsy, hranolky a sladké dezerty! Jak se říká ,,láska prochází žaludkem".

Makeup Artist - Jana Špačková

Čeká Vás velký den, kouzelný ples či rodinné focení? Jsem Janča, profesionální vizážistka a ráda se o Vás postarám. Sídlím v Třebíči, ale nejčastěji jezdím přímo ke klientkám.

Make up & Hair Stylist - Markéta Bárová

Vítám Vás, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make up artist a hair stylist působící především v regionu Třebíčska, Moravských Budějovic, Jemnicka, Dačicka a okrajově i Znojemska (Stodola Suška Kravsko, Kocanda Kravsko).

Veselkovice - Půjčovna svatebních dekorací a výzdoby

Svatba je Váš sen a my Vám ho pomůžeme probudit k životu. Nabízíme Vám přes 3 000 krásných dekorací na jednom místě.

DJ Marty - Martin Dokulil

Plánujete svatbu či jinou událost na které potřebujete zkušeného DJe a moderátora s profesionálním vybavením? Chcete zažít nezapomenutelnou atmosféru a odejít s pocitem, že jste si to bezvadně užili? Pak jsem tu pro Vás.

kapela šnek

Kapela Šnek

Naše hudební skupina z Vysočiny se jmenuje ŠNEK. Tahle kapela Vám zaručeně udělá z vaší akce pořádný mejdan a zároveň zažijete silný hudební zážitek!

Motoveteráni na focení

Přejete si fotografie s opravdu krásnými motoveterány? Nabízíme Vám možnost vypůjčení hned několika motoveteránů na Vaše novomanželské focení.

Laky Mari Band

Hrajeme pop, rock, country, jazz a lidové písně. Jsme kapela mladých lidí která potěší každého.