instax

Půjčení Instaxu/Fotokoutek

Malej, ale šikovnej! Tak jsme pojmenovali tohoto drobečka, který vám udělá fotografii za pár vteřin. Instax se hodí hlavně na svatby, jelikož vytvoří krásnou vzpomínku!

Svatební oznámení, Tiskoviny

Vytvoříme Vám originální svatební oznámení, pozvánku ke stolu a jiné tiskoviny na míru přesně tak, jak si budete přát.

Video z vašich fotek na promítání na svatbě

Přejete si své svatební fotky prezentovat originální formou? Tak právě proto Vám nabízíme VIDEO SLIDESHOW, což je jednoduchá animovaná prezentace s vybranými fotkami nebo videem klidně i z telefonu.

Fotokniha, Fotoobraz

Vytvoříme Vám designovou fotoknihu na přání, která bude vyprávět Váš příběh. Zaručujeme kvalitní tisk a na výběr je z několika formátů a druhů vazeb!

Svatební noviny

Svatební noviny jste už na nějaké svatbě určitě drželi v ruce. Slouží hlavně pro zabavení hostů a dozvíte se hned několik informací. My pro Vás vytvoříme svatební NOVINY NA MÍRU!

Svatbovice - Dekorace

Jsme rodinná půjčovna svatebních dekorací. U nás naleznete doplňky na svatební tabuli, obřad, různé svícny a vázy, věci do sladkého baru, plno světýlek, výrobník ledů, nápisy, přikrývky na chladnější večery a to vše za lidové ceny.

NaSlano & NaSladko

Hledáte catering na Vaši svatbu? Zajistíme kompletní sladký servis, ale také slané s láskou dělané dobroty. Miniburgery, NaSlano dorty, wrapy, stripsy, hranolky a sladké dezerty! Jak se říká ,,láska prochází žaludkem".

Svítící písmena

Půjčujeme netradiční světelné dekorace v podobě písmen, číslovek a symbolů v různých velikostech. Z písmen se dají sestavit oblíbené iniciály novomanželů, celá slova (např. LOVE, CANDY BAR, osobní nápisy, přezdívky nebo netradiční světelné navigace).

Ina - Svatební salon

Každá nevěsta si přeje, aby její velký den byl perfektní. Krásné a báječně padnoucí šaty nevěsty a oblek ženicha jsou základem každé svatby. V našem svatebním salonu v Košíkově u Velké Bíteše proto neustále sledujeme módní trendy a objednáváme přední světové značky svatebních šatů.

DJ Marty - Martin Dokulil

Plánujete svatbu či jinou událost na které potřebujete zkušeného DJe a moderátora s profesionálním vybavením? Chcete zažít nezapomenutelnou atmosféru a odejít s pocitem, že jste si to bezvadně užili? Pak jsem tu pro Vás.

Makeup Artist - Jana Špačková

Čeká Vás velký den, kouzelný ples či rodinné focení? Jsem Janča, profesionální vizážistka a ráda se o Vás postarám. Sídlím v Třebíči, ale nejčastěji jezdím přímo ke klientkám.

Make up & Hair Stylist - Markéta Bárová

Vítám Vás, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make up artist a hair stylist působící především v regionu Třebíčska, Moravských Budějovic, Jemnicka, Dačicka a okrajově i Znojemska (Stodola Suška Kravsko, Kocanda Kravsko).

kapela šnek

Kapela Šnek

Naše hudební skupina z Vysočiny se jmenuje ŠNEK. Tahle kapela Vám zaručeně udělá z vaší akce pořádný mejdan a zároveň zažijete silný hudební zážitek!

Chcu svatbu - Koordinátorka

Přáli byste si prožít den bez starostí a stresu? Rádi byste si svatbu užili se svými hosty? Chtěla bys mít na svatbě někoho, za kým by hosté mohli přijít s jakýmkoliv dotazem? Pokud ano, neváhejte napsat! Jako koordinátorka vám ráda pomůžu s naplánováním celé svatby.

Veselkovice - Půjčovna svatebních dekorací a výzdoby

Svatba je Váš sen a my Vám ho pomůžeme probudit k životu. Nabízíme Vám přes 3 000 krásných dekorací na jednom místě.

Anemistore.cz – Dřevěná personalizovaná fotoalba a jmenovky

Hledáte originální fotoalbum pro uchování vašich vzpomínek? Plánujete svatební či narozeninový fotokoutek? Ráda Vám vyrobím dřevěné fotoalbum nebo svatební knihu hostů přímo s Vašimi jmény.

Laky Mari Band

Hrajeme pop, rock, country, jazz a lidové písně. Jsme kapela mladých lidí která potěší každého.